Sekretär / byrå
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ/SEKRETÄR, sekelskifte 18/1900-tal, nyrenässans. s.k herrbyrå, 5 utdragbara lådor samt 2 blindlådor i form av nedfällbar klaff, invändigt med lådor, stomme i mahognyfanér och rot, beslag i mässing i form av puttos , höjd ca 147, 75x52 cm, nyckel finns
Bruksslitage
725276
2020-01-22