Elisabeth Ohlson Wallin fotografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): Lotta Bromér och Carl-Jan Granqvist i på spåret, fotografi, signerad och numrerad 1/10, bildmått ca 50x40, bladmått 60x42 cm

Proviniens: Köpt direkt av konstnären

Zustandsbeschreibung

Oinramat, minimalt slitage, beskuren bild

725280

2020-01-22