Edition Amour Wiwen Nilsson Manschettknappar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIWEN NILSSON, manschettknappar, ett par, Lund, 1944, förgyllt sterlingsilver, rektangulär klack, monogram PO, signerade, längd ca 22 mm, vikt ca 12.8 g, etui i orignal medföljer

725313

2020-02-09