Sjal flygelduk

Sjal flygelduk
Sjal flygelduk
Sjal flygelduk
Sjal flygelduk
Sjal flygelduk
Sjal flygelduk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SJAL/ FLYGELDUK, 1900-tal, paisley-mönster, ca 310x155

Skador, blekt, lagning

725315

2020-01-22