Cigarrsnoppare

Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare
Cigarrsnoppare

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CIGARRSNOPPARE, tidigt 1900-tal, 18 k guld, svensk kontrollstämpel, största mått ca 4,5 cm, vikt ca 8.53 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

725325

2020-01-22