Olle Nyman 2 färglitografier
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999), 2 st, Landskap med båtar, färglitografier, signerade, numrerade 100/110 resp 56/240 samt en daterad - 92, bildmått ca 13x21 resp 24x35 cm
Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"
Ej examinerade ur ramen
725336
2020-01-29