Olle Nyman 2 färglitografier

Olle Nyman 2 färglitografier
Olle Nyman 2 färglitografier
Olle Nyman 2 färglitografier
Olle Nyman 2 färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999), 2 st, Landskap med båtar, färglitografier, signerade, numrerade 100/110 resp 56/240 samt en daterad - 92, bildmått ca 13x21 resp 24x35 cm

Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"

Ej examinerade ur ramen

725336

2020-01-29