Gunanr Johnsson

Gunanr Johnsson
Gunanr Johnsson
Gunanr Johnsson
Gunanr Johnsson
Gunanr Johnsson
Gunanr Johnsson
Gunanr Johnsson
Gunanr Johnsson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 50x50 cm

Med dedikation

725340

2020-01-22