Kont 1800-tal

Kont 1800-tal
Kont 1800-tal
Kont 1800-tal
Kont 1800-tal
Kont 1800-tal
Kont 1800-tal
Kont 1800-tal
Kont 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONT, 1800-tal, höjd ca 44 cm

Bruksslitage

725341

2020-01-22