Royal Copenhagen "Flora Danica"
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, tallrik, Flora Danica, porslin, Danmark, 1969-1973, "Trifolium Alpestre Müll", modellnummer 3572, polykromt bemålad dekor, konturerat samt förgyllt brätte, märkt Royal Copenhagen 20/3572, diameter 22 cm
Obetydligt ytslitage
725350
2020-02-16