Royal Copenhagen "Flora Danica"

Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen
Royal Copenhagen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, tallrik, Flora Danica, porslin, Danmark, 1969-1973, "Trifolium Alpestre Müll", modellnummer 3572, polykromt bemålad dekor, konturerat samt förgyllt brätte, märkt Royal Copenhagen 20/3572, diameter 22 cm

Obetydligt ytslitage

725350

2020-02-16