Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SALVADOR DALI (1904-1989): "Henry V" ur Much Ado about Shakespeare, signerad och numrerad 206/250, oramad, bladstorlek 45x31 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre veck

725352

2020-02-05