Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SALVADOR DALI (1904-1989): "Henry V" ur Much Ado about Shakespeare, signerad och numrerad 206/250, oramad, bladstorlek 45x31 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre veck
725352
2020-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner