Oidentifieread konstnär
2020-01-22
725372
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Omkring 1900), Strandmotiv med båt, signerad T. Mello, olja på pannå, ca 20x300 cm