Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918):tillskriven, osignerad, intygad atergo Gustav Jansson, olja på pannå, ca 28X22 cm

725376

2020-01-22