Ett par takpendlar

Ett par takpendlar
Ett par takpendlar
Ett par takpendlar
Ett par takpendlar
Ett par takpendlar
Ett par takpendlar
Ett par takpendlar
Ett par takpendlar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKPENDLAR 1 par, metall, invändigt bemålade i orange, etikettmärkta LB Denmark, höjd ca 30,5 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, avklippta sladdar, repor

725390

2020-01-30