Yngve Blixt bordslampor

Yngve Blixt bordslampor
Yngve Blixt bordslampor
Yngve Blixt bordslampor
Yngve Blixt bordslampor
Yngve Blixt bordslampor
Yngve Blixt bordslampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

YNGVE BLIXT Bordslampor, 1 par, glaserat stengods, höjd utan fattning ca 24 cm, signerade samt daterade -76

Säljes för Kronofogdens räkning

725392

2020-01-30