Medaljong

Medaljong
Medaljong
Medaljong
Medaljong

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PORTTRÄTTMEDALJONG, 18/1900-tal, föreställande Karl XII, gjutmassa, bemålad och bronserad, diameter ca 33 cm

Kraftigt slitage

725413

2020-01-22