Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PORTTRÄTTMEDALJONG, 18/1900-tal, föreställande Karl XII, gjutmassa, bemålad och bronserad, diameter ca 33 cm
Kraftigt slitage
725413
2020-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här