Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS FLORÉN (1889-1979): "Bygget i skogen, Väddö", signerad och daterad L. Florén -71, olja på duk, 54x74 cm
725419
2020-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här