Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, omgjord fotogenlampa, stomme i förgylld metall, glaserad kermaik, höjd ca 44 cm

Renoverad och kompletterad, funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

725434

2020-01-23