Bordslampa
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets slut, omgjord fotogenlampa, stomme i förgylld metall, glaserad kermaik, höjd ca 44 cm
Renoverad och kompletterad, funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
725434
2020-01-23