Slaglåspistol ca 1760

Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760
Slaglåspistol ca 1760

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FLINTLÅSPISTOL, ca 1760, signerad Barbar London, kolv med silvertrådinläggningar, längd 19,5 cm

Bruksslitage

725464

2020-02-04