Erik Olson Provence

Erik Olson Provence
Erik Olson Provence
Erik Olson Provence
Erik Olson Provence
Erik Olson Provence
Erik Olson Provence

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): " Les Baux", signerad och daterad Erik Olson 1948, olja på pannå, ca 27x35 cm

725465

2020-01-22