Reklamlampa

Reklamlampa
Reklamlampa
Reklamlampa
Reklamlampa
Reklamlampa
Reklamlampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMLAMPA, 1980/90-tal, plast, cylinderformad lampa med motiv av olika snussorter, enkel ljuskälla, upphängningssbar, höjd ca 125, diameter ca 18 cm

Ingår i temaauktionen "Light up the Dark"

Bruksslitage, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

725467

2020-01-31