Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943) tilskriven: Båtar i hamn, signerad R Lindström, olja på duk, ca 36,5x49,5 cm
Zustandsbeschreibung
725479
2020-01-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner