Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARMRING, förgyllt, 1800-talets slut, med inläggningar av turkosimitation, pärlimitationer samt fasettslipad röda stenar säkerhetskedja, diameter ca 6 cm
725483
2020-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här