Armring

Armring
Armring
Armring
Armring
Armring
Armring
Armring
Armring

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMRING, förgyllt, 1800-talets slut, med inläggningar av turkosimitation, pärlimitationer samt fasettslipad röda stenar säkerhetskedja, diameter ca 6 cm

725483

2020-01-22