Satffan Ullström litografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949): Motiv med blåhake, signerad samt HC XVI/XXXIV, litografi ca 27x39 cm
Kuntoraportti
725490
Päivämäärä:
2020-01-23