Satffan Ullström litografi

Satffan Ullström litografi
Satffan Ullström litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949): Motiv med blåhake, signerad samt HC XVI/XXXIV, litografi ca 27x39 cm

Kuntoraportti

725490

Päivämäärä:

2020-01-23