Carl Luthander oljemålning

Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning
Carl Luthander oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LUTHANDER (1879-1967): Utsikt över RIddarfjärden, signerad, olja på duk, ca 41x45 cm

725493

2020-01-23