Porslin Kina 1800-tal
Closed
2020-01-25
725506
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KAROTT, SMÖRTERRIN, SMÖRASK, 3 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, längd ca 17-26 cm
Nagg, ifyllda nagg