Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, numrerad 48/50, bildmått 36x28 cm

725518

2020-01-22