Krut/dryckeshorn silver

Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver
Krut/dryckeshorn silver

Klubbat för:

1 200 SEK

800 SEK

KRUT-/DRYCKESHORN, beslag av silver, svenska stämplar ET&S, otydligt årsstämpel, längd ca 20 cm

Smärre slitage

725534

2020-01-26