Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): "XREK", färgserigrafi, bildmått ca 94x46,5 cm, bladmått ca 110x75 cm

PROVENIENS:
Konstnärens familj

BAERTLING x WARHOL

Oramad, osignerad, fläckar i marginalen

725542

2020-01-30