Olle Baertling
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): "XREK", färgserigrafi, bildmått ca 94x46,5 cm, bladmått ca 110x75 cm
PROVENIENS:
Konstnärens familj
BAERTLING x WARHOL
Oramad, osignerad, fläckar i marginalen
725542
2020-01-30