Leksak häst på hjul
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
LEKSAK, tidigt 1900-tal, häst på hjul, skuren trä, bemålad vit med svarta hovar, höjd ca 28, längd ca 31 cm
Åldersrelaterad slitage, ena hjulen utbytt, färgbortfall, avslag på öron och sockelns kanter, man saknas
725545
2020-01-23