Leksak häst på hjul

Leksak häst på hjul
Leksak häst på hjul
Leksak häst på hjul
Leksak häst på hjul
Leksak häst på hjul
Leksak häst på hjul

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LEKSAK, tidigt 1900-tal, häst på hjul, skuren trä, bemålad vit med svarta hovar, höjd ca 28, längd ca 31 cm

Åldersrelaterad slitage, ena hjulen utbytt, färgbortfall, avslag på öron och sockelns kanter, man saknas

725545

2020-01-23