Danka Jaworska färglitografi

Danka Jaworska färglitografi
Danka Jaworska färglitografi
Danka Jaworska färglitografi
Danka Jaworska färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

DANKA JAWORSKA (f. 1951): Kvinna, signerad och daterad Danka, 17/185, färglitografi, bladstorlek ca 59x42 cm

725561

2020-01-22