Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "La plus grande beauté de Béatrice", färglitografi, signerad, bildmått ca 24x18,5cm

Ej examinerad ur ram, smärre syreangripen

725577

2020-01-23