Tubkikare med stativ
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
TUBKIKARE, 1800-talets andra hälft, signerad Negretti & Zambra (verksamma från cirka 1850), mahogny och mässing, en utdragbar tub, längd 74-90 cm, golvstativ i mässing, höjd 125-140 cm
Kuntoraportti
Smärre skador
725588
Päivämäärä:
2020-01-22