Anshelm Dahl oljemålning
2020-01-22
725593
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANSHELM DAHL ( född 1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 59x92 cm