J E Frisendahl gouache

J E Frisendahl gouache
J E Frisendahl gouache
J E Frisendahl gouache
J E Frisendahl gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN ERIK FRISENDAHL (f. 1928), "Långvård", gouache, daterad 1978, signerad JE Frisendahl, bildmått 29,5x21,5 cm

Ej examinerad ur ram

725595

2020-01-23