Korkskruvar 8 st

Korkskruvar 8 st
Korkskruvar 8 st
Korkskruvar 8 st
Korkskruvar 8 st
Korkskruvar 8 st
Korkskruvar 8 st
Korkskruvar 8 st
Korkskruvar 8 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORKSKRUVAR, 8 st, 1900-tal, mässing, tenn samt horn och sterlingsilver, bl.a i form av Bacchus, längd 10-14 cm

Bruksslitage

725620

2020-01-22