Byrå 1900-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, vitmålad, belsag i mässing, 3 lådor, höjd 86, 97x39 cm
Kuntoraportti
Renoverad och kompleterad, senare bemålning, nyckel saknas
725632
Päivämäärä:
2020-01-22