Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, vitmålad, belsag i mässing, 3 lådor, höjd 86, 97x39 cm

Kuntoraportti

Renoverad och kompleterad, senare bemålning, nyckel saknas

725632

Päivämäärä:

2020-01-22