Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR (2), "Luxo L2", Jacob Jacobsen, samt bordslampa 1950-tal, mässing samt lackerad metall, högsta höjd på den förra ca 72 och den senare 37 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

725634

2020-01-23