Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN ERIKSSON (1858-1935): (2) "Elof", signerad och daterad Chr Eriksson 1901, gips, höjd ca 20 cm

Lagningar, avslagna huvuden

725640

2020-01-22