Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRULS TILPO (f. 1960): ´Flickan på skidorna´, olja på papp, signerad Fruls Tilpo, a tergo daterad 1998 samt etikett från Liljevalchs Konsthall 28x32 cm

725652

2020-01-23