Gunghäst

Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst
Gunghäst

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGHÄST, sent 1900-tal, skuren i trä samt bemålad, svans i tagel, höjd ca 82, längd 120 cm

Torrsprickor, bruksslitage

725653

2020-01-23