Violin etikettmärkt

Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt
Violin etikettmärkt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

VIOLIN, invändigt etikettmärkt Gasparo da Salo, Brecsia, Italien, kopia, 1900-talets andra hälft, kroppens längd ca 35 cm

Bruksslitage

725658

2020-01-22