Violin stråke

Violin stråke
Violin stråke
Violin stråke
Violin stråke
Violin stråke
Violin stråke
Violin stråke
Violin stråke
Violin stråke
Violin stråke

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

VIOLIN, snäckan märkt Grand Solo Violin, Straduart, kopia, 1900-talets början, kroppens längd 35,5 cm
STRÅKE, stämpelmärkt Bausch, 1900-talets andra hälft, längd 73 cm

Bruksslitage

725674

2020-01-22