Salutkanon

Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon
Salutkanon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALUTKANON, 1900-tal, Karl XII monogram, eldrör i brons, lavett i betsat trä, eldrörets längd ca 36 cm

Laddstock samt sprint till hjul saknas, slitage

725681

2020-01-22