Carl Wilhelm Nordgren oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL WILHELM NORDGREN (1804-1857): Mansporträtt möjligen Greve Carl Wilhelm Sandels, signerad och daterad CV Nordgren, 1852, olja på duk, 34x28 cm

Krackeleringar, tryckskador från ram

725702

2020-01-22