Pallar 8 st

Pallar 8 st
Pallar 8 st
Pallar 8 st
Pallar 8 st
Pallar 8 st
Pallar 8 st
Pallar 8 st
Pallar 8 st
Pallar 8 st
Pallar 8 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLAR, 8 st, 1990-tal, formböjd bok, fyra med ryggstöd, grönlackerade sitsar, med fotstöd, sitthöjd ca 53.5cm, rygghöjd ca 71 cm

Smärre bruksslitage

725709

2020-01-23