Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAXIMILIAN NEUBÖCK (1893-1960): stilleben, olja på duk, signerad 70 x 62 cm.
Sedvanligt ytslitage, mindre krackelyr.
725725
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här