Kai Kristiansen 6 stolar
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, 6 st, "modell 42", Danmark, 1960-tal, stomme i riopalisander, sits och rygg i ulltextil, sitthöjd ca 45 cm
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, visa med ställvist lös ryggbricka
725736
2020-01-23