Kai Kristiansen 6 stolar

Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar
Kai Kristiansen 6 stolar

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, 6 st, "modell 42", Danmark, 1960-tal, stomme i riopalisander, sits och rygg i ulltextil, sitthöjd ca 45 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, visa med ställvist lös ryggbricka

725736

2020-01-23