Elastolin och Linel soldater
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ELASTOLIN OCH LINEOL SOLDATER, 1930-40-tal, ca 90 st, bestående av ridande, marscherande, musicerande, telegrafister, motorcykel, bilpassagerare signalist, dragspelande, mm, 4 civila figurer medföljer
Diverse skador
725767
2020-01-26